نشست مشترک معاونت امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال

 در راستای بهبود خدمات رسانی و هماهنگی بیشتر در خصوص مسائل مختلف مرتبط با تهیه و تآمین بذر رسمی کشور نشستی در تاریخ 99/4/25 در محل مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال، فی مابین معاون و مدیران ستادی معاونت امور زراعت و همچنین رئیس و همکاران مرتبط با گواهی بذر مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال تشکیل گردید. در شروع نشست دکتر عصاره رئیس مؤسسه ضمن خوشامدگویی به شرکت کنندگان انتظارات خود را از نشستهای مشترک ادواری اعلام نمودند.

در ادامه جلسه، معاون تحقیقات شناسایی و ثبت ارقام گیاهی نسبت به ارائه پاورپوینتی در زمینه چارچوب حقوقی و تشکیلاتی مؤسسه اقدام نمود و در ادامه معاون تحقیقات کنترل و گواهی بذر ضمن ارائه گزارشی از عملکرد نظارت و گواهی بذرهای تولیدی کشور به نوآوری ها و دستاوردهای فنی و علمی چندسال اخیر در حوزه کنترل کیفی و گواهی بذر اشاره نمودند.

درا دامه تبادل نظر در خصوص موضوعات مختلف بین شرکت کنندگان صورت پذیرفت و با توجه به تنوع موضوعات و محدودیت زمان، مقرر گردید در 9 حوزه مختلف که دکتر وفابخش، معاون محترم امور زراعت در جمع بندی نهایی به آن ها اشاره نمودند، چنین نشستهایی به صورت ادواری و با اعلام قبلی انجام شود.

در این نشست معاون محترم امور زراعت، مدیران کل دفتر محصولات اساسی، محصولات علوفه ای و جالیزی، پنبه و دانه های روغنی، مجریان محترم طرح گندم، دانه های روغنی، چغندر قند و مدیرگروه بذر معاونت امور زراعت و از مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال نیز رئیس مؤسسه، معاونین کنترل و گواهی بذر، شناسایی و ثبت ارقام گیاهی و پژوهش و فناوری و رؤسای بخش های بازرسی مزارع بذری، ارزیابی اصالت ژنتیکی و رئیس آزمایشگاه ملی تجزیه بذر شرکت داشتند.

تاریخ:
1399/04/28
تعداد بازدید:
518
منبع:
اداره روابط عمومی و امور بین الملل مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال می باشد.
Powered by DorsaPortal