پیام تبریک نوروزی آقای دکتر عصاره ریاست مؤسسه

 

                                                                               بنام خالق زیبایی ها

برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

بهار با جشن میلاد اقاقی ها، پنجره ی معطر از شکوفه ها، بازگشت دوباره ی چلچله ها، عطر بهارنارنج ها و فریاد طراوت از دل تمام کوچه ها از راه رسید...

این رسم ماندگار آمد تا بر جان و دل طبیعت بدمد و جاودانه ترین مدرسه ی خلقت را برپا کند. درس شوقِ روییدن از پسِ سوزِ سردِ فرسودن، عجین کردن امید با شکوفه های بهار، مشق رونق عشق بهاری از دل خاک بی رونق زمستانی، تمرین نواندیشی و نوخواهی پس از تدبیر در تکرار پایندگی آفرینش و طلب احسن الحال ها با توکل بر تدبیر بی انتهای مدبر، محول و مقلب بزرگ.

به لطف بیکران حق و با تمسک به حبل او و توسل به اهل بیت (س)، معروض میدارد که خانواده ی معزز موسسه ی تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال در حالی این قرن را به پایان می رساند که آغاز قرن جدید، تداوم مسیر بی پایان اوج گرفتن به سوی آرمان های برتر و رسیدن به اهداف عالی آن باشد.

سال 1401 را با خوشامدگویی به نوروز، این میراث گرانقدر و دیرینه ی خود آغاز می کنیم. در سایه ی مهر بی پایان پروردگار، برای جهان، عشق، صلح، دوستی و سلامتی می طلبیم و برای سرزمینمان ایران، سالی و سده ای سراسر نور و روشنی، سلامتی و تندرستی، خیر و برکت، و عاقبت بخیری تمنا می کنیم.

هر روزتان نوروز و دل و جانتان بهار

 
تاریخ:
1400/12/25
تعداد بازدید:
270
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق محتوای این سایت متعلق به مؤسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال می باشد.
Powered by DorsaPortal